Cursusdata
GOC Trainingcentrum, 06 oktober 2010
‘Ik ben op zoek naar nieuwe inspiratie.' Bent u op zoek naar uw drijfveren? Wilt u weten waar u energie van krijgt? Bent u nieuwsgierig naar uw inspiratiebronnen? In deze training van één middag gaat u samen met uw medecursisten op zoek naar wat inspiratie eigenlijk is en hoe u geïnspireerd kunt raken. Met het inspiratiespel en andere interessante oefeningen leert u veel over uzelf. U ontdekt hoe u ‘in flow' komt. Na afloop van de training heeft u inzicht in uw inspiratiebronnen en de manier waarop u deze kunt gebruiken in uw werk en dagelijks leven. U geeft met meer energie en plezier invulling aan uw leven. Bovendien kunt u makkelijker keuzes maken. Niet vanuit routine, maar vanuit inspiratie. Wat houdt u nog tegen om u in te schrijven voor de cursus ‘Werken met meer inspiratie'!
Doel U leert wat inspiratie is, hoe u inspiratie krijgt en wat uw inspiratiebronnen zijn. Wat voor u de voorwaarden en belemmeringen zijn. En u leert keuzes te maken die bij u passen. Belangrijkste doel: geïnspireerd actief zijn in uw werk.
Doelgroep De cursus is bestemd voor iedereen die op zoek is naar zijn of haar inspiraties en deze vast wil houden.
Groepsgrootte De groepsgrootte is maximaal 12 personen.
Duur De training bestaat uit 1 dagdeel.
Afsluiting Na afloop van deze training heeft u inzicht gekregen in uw inspiratie, uw inspiratiebronnen en de manier waarop u deze kunt gebruiken in uw werk. De training biedt inspiratie waar u direct mee aan de slag kunt gaan. Deelnemers ontvangen na afloop van de training een Bewijs van deelname. Prijs € 270,-- (exclusief BTW). Voor KVGO-, NDP- en VRN-leden wordt 25% van de cursusprijs betaald uit het A&O Fonds Grafimediabranche. Deze regeling geldt wanneer de deelnemer door het bedrijf wordt ingeschreven. Bij individuele inschrijving is dezelfde kortingsregeling van toepassing als de werkgever van de deelnemer bijdraagt aan het Opleidingsfonds.
Programma • Inspiratie: wat is het en hoe werkt het? • Hoe krijg je inspiratie? • Spontane inspiratie en gestimuleerde inspiratie • Inspiratie gekoppeld aan activiteiten en los van activiteiten • Inspiratie van binnenuit en van buitenaf • Inspiratie en waardering • Hoe werkt het voor jou: het inspiratieraam, het inspiratiespel en oefeningen
Deze cursus wordt gegeven in samenwerking met Talent & Result