Een beroep kiest u niet eenmalig voor de rest van uw leven. Uw loopbaan is namelijk veel meer een pad dat u bewandelt. Steeds opnieuw komt u op een punt waar u reflecteert op de door u opgedane ervaringen en op de keuzes die u gemaakt heeft. Waar u de balans opmaakt en een nieuwe stap bedenkt voor het vervolg. Met Loopbaan in eigen hand krijgt u verheldering in vragen zoals: wie ben ik, wat kan ik en wat wil ik? U kijkt onder andere naar uw inspiraties, competenties, kwaliteiten en belemmeringen. Ook krijgt u inzicht in uw volgende loopbaanstappen en gaat u met een persoonlijk loopbaanplan aan de slag om deze stappen te realiseren.
Doel In deze training krijgt u onder andere inzicht in uw competenties, inspiraties en loopbaanwensen. U krijgt: • Verheldering van vragen: wie ben ik, wat kan ik, wat wil ik? • Inzicht in volgende loopbaanstap(pen) • Persoonlijk loopbaanplan om vervolgstappen te realiseren
Doelgroep Deze training is geschikt voor iedereen met loopbaanvragen.
Groepsgrootte Maximaal 12 personen.
Duur De training bestaat uit vijf dagdelen (niet aaneengesloten).
Afsluiting Deelnemers krijgen bij de start en na afloop een persoonlijk gesprek over bevindingen en conclusies. Tevens ontvangen ze na afloop van de training een Bewijs van deelname.
Prijs €1.345,- (exclusief BTW) Voor KVGO-, NDP- en VRN-leden wordt 25% van de cursusprijs en examenkosten betaald uit het A&O Fonds Grafimediabranche. Deze regeling geldt wanneer de deelnemer(s) door het bedrijf worden ingeschreven. Bij individuele inschrijving is dezelfde kortingsregeling van toepassing als de werkgever van de deelnemer(s) bijdraagt aan het Opleidingsfonds.
Programma Dag 1 • De rode draden (terugblik op loopbaan) • Wat inspireert mij? (inspiratiebronnen, voorwaarden, belemmeringen)
Dag 2 • Vervolg: wat inspireert mij? • Competenties in beeld (360-graden feedback, persoonlijke prestaties) • Mijn profiel
Dag 3 • Kwaliteiten en belemmeringen • Loopbaanspel • Hoe ziet mijn toekomst eruit? (visualisatie)
Dag 4 • Voorwaarden en waarden • Interesses (LINC-test) • Werkervaring en kennis
Dag 5 • Het persoonlijke loopbaanplan (presentatie)
Deze cursus wordt gegeven in samenwerking met Talent & Result