GOC logo
INLOGGEN | REGISTREREN | CONTACT | NIEUWS
PRODUCTAANBOD PRAKTIJKLEREN ONDERWIJS WERKGEVERS WERKNEMERS OVER ONS
 
PRODUCTAANBOD
  • Cursusoverzicht
  • Cursusrooster
  • Coaching en advisering
  • Specials
  • In-company
  • EVC
  • Cursus volgen in uw regio
  • E-learning
  • Publicaties
  • Korting en subsidies
    • WVA regeling MBO niveau
    • WVA regeling EVC procedure
    • WVA regeling verhogen opleidingsniveau
  • Algemene cursusinformatie
Productaanbod > Korting en subsidies op cursussen
Printversie Doorsturen

Korting en subsidies op cursussen

Opleiden van medewerkers is investeren in de toekomst. Met de opleidingen van GOC bent u aan het juiste adres! Zowel brancheorganisaties als de (Europese) overheid hechten veel waarde aan een optimale inzetbaarheid van uw mensen, waardoor zij in staat zijn werk te krijgen en te behouden. GOC wijst u graag op de financiële voordelen waar uw (grafimedia)bedrijf van kan profiteren. Zo kunt u besparen door middel van een korting, een subsidie en korting op loonbelasting. Op deze pagina vindt u een actueel overzicht van onze subsidies en fiscale voordelen. 

Bestel nu ook de brochure 'Subsidies en fiscale voordelen' bij de   binnendienst van GOC via 0318 - 53 91 11 of via binnendienst@goc.nl.

Korting

Op de vastgestelde prijzen voor het reguliere opleidingsaanbod, advisering en coaching geldt voor KVGO-, NDP- en VRN-leden een korting die kan oplopen tot maar liefst 25%. Deze korting wordt betaald uit het A&O Fonds Grafimediabranche 

Ook ZSO-leden kunnen bij enkele cursussen profiteren van financieel voordeel tot maar liefst 20%. Het ZSO A&O Fonds verleent daarvoor de subsidie. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met ZSO, zie ook www.zso.nl

Subsidie

Het A&O fonds grafimediabranche heeft voor het MKB een ESF3 subsidieaanvraag ingediend voor een breed scala aan opleidingen die voorzien in de meest voorkomende opleidingsvragen. Verschillende aanbieders, waaronder GOC, hebben hun aanbod gebundeld om u van dienst te zijn. Dit aanbod vindt u terug in de ESF cursuscatalogus  


Op zo goed als alle cursussen en trainingen van GOC kunt u 30 to 35% ESF subsidie ontvangen. Kijk in het cursusoverzicht voor het volledige aanbod. Verder hoeft u weinig te doen voor de aanvraag van deze subsidie, het aanvraagformulier wordt al voor u ingevuld en met het factuur van GOC meegestuurd.


Korting op loonbelasting

Om opleiden in bedrijfsleven te stimuleren, heeft de overheid de Wet Vermindering Afdracht loonbelasting en premie voor de volksverzekeringen (WVA) in het leven geroepen. Met deze fiscale maatregel kunt u als werkgever veel geld besparen op de opleiding van uw personeel. U krijgt namelijk een aanzienlijke vermindering van de belasting- en premieafdracht voor uw werknemers die scholing volgen. Het voordeel voor de werkgever kan per jaar oplopen tot € 2.706,-.

U kunt op 3 verschillende manieren geld terugkrijgen via deze belastingregeling

  • mbo-niveau; maximaal € 2706,- per werknemer per jaar
  • EVC procedure; maximaal € 325,- per werknemer per jaar
  • opleidingen die uw opleidingsniveau verhogen; € 500,- per werknemer in 2010

 

De wet- en regelgeving rondom subsidies verandert soms snel. Wij proberen zo accuraat en volledig mogelijk te zijn. Het kan echter voorkomen dat (een gedeelte van de) informatie in deze checklisten inmiddels gewijzigd is. Als werkgever bent u zelf eindverantwoordelijk voor het op de juiste manier toepassen van alle regelgeving rondom WVA-onderwijs

English  
disclaimer | sitemap | © GOC 1996 - 2010