Cursusdata
Als een van je medewerkers een belangrijke prestatie moet leveren, kan een beetje stress meestal geen kwaad. Dat houdt de mens immers alert. Maar als hij puur door de zenuwen onder zijn niveau presteert, is er sprake echte faalangst of prestatieangst. In de cursus Hanteren van faalangst krijg je inzicht in dit verschijnsel en krijg je handvatten aangereikt om jouw medewerker hier op een goede manier mee te begeleiden. Doel Je leert faalangst bij medewerkers te signaleren en ermee om te gaan. Je krijgt antwoord op de vraag hoe je medewerkers zodanig kunt begeleiden en ondersteunen dat ze met een gezonde spanning optimaal kunnen functioneren.
Doelgroep De training is bestemd voor leidinggevenden.
Deze cursus wordt gegeven in samenwerking met Talent & Result
• Kennismaking • Prestatieopdracht • Wat is faalangst? • Het ABC van prestatieangst • Hoe signaleer ik prestatieangst? • Het G-model • Begeleiding van medewerkers met prestatieangst
€ 270,-- (exclusief BTW).GOC wijst je graag op de financiële voordelen waar je als bedrijf in de creatieve industrie van kan profiteren. Klik hier voor meer informatie over de kortingen en subsidies die van toepassing zijn op ons aanbod.
Groepsgrootte Maximaal 12 personen.
Duur De training bestaat uit één dagdeel.
Afsluiting Na afloop van de training ontvang je een Bewijs van deelname.