Cursusdata
‘Ik houd helemaal niet van conflicten!' Houd je niet van conflicten? Weet jij niet hoe je ermee om moet gaan? Heb je geen idee hoe je er iets positiefs uit kunt halen? Er zijn verschillende manieren om conflicten te hanteren: vermijden, de confrontatie aangaan of naar oorzaken zoeken. Wat werkt wanneer en hoe zorg je ervoor dat problemen niet escaleren? In deze eendaagse training leer je wat een conflict is, welke soorten conflicten er zijn en hoe ze ontstaan. Je doet kennis op en ervaart in een oefensituatie hoe jij je gedraagt tijdens het oplossen van conflicten.
Na afloop van de training wordt duidelijk waarom conflicten niet per definitie slecht zijn. Je weet bovendien heel goed hoe je ze kunt aanpakken op een manier die bij jou past. Wil je constructief leren omgaan met conflictsituaties? Schrijf je dan in voor de cursus ‘Constructief omgaan met conflicten'.
Doel Je leert wat een conflict is, welke soorten conflicten er zijn en hoe ze ontstaan. Je doet kennis op en oefent met vaardigheden. Zo leer je omgaan met conflicten en welke mogelijkheden je hebt om deze op te lossen. Bovendien ervaar je in een oefensituatie hoe jij jezelf gedraagt tijdens het oplossen van conflicten.
Doelgroep De training is bestemd voor alle medewerkers die in hun werksituatie te maken krijgen met conflicten en hier mee willen leren omgaan.
• Kennismaking • Wat is een conflict • Soorten conflicten • Omgaan met conflicten • Belemmerende gedragingen • Rollenspel • Reflectie op eigen vaardigheden
€ 480,-- (exclusief BTW, inclusief catering).GOC wijst je graag op de financiële voordelen waar je als bedrijf in de creatieve industrie van kan profiteren. Klik hier voor meer informatie over de kortingen en subsidies die van toepassing zijn op ons aanbod.
Groepsgrootte De groepsgrootte is maximaal 12 personen.
Duur De training bestaat uit één dag.
Afsluiting Na afloop van de training ontvang je een Bewijs van deelname.